Apie

vestuvių fotografas Vilniuje

     Vestuvių fotografas Vilniuje…

     Man svarbiausia Jus pažinti ir suprasti Jūsų lūkesčius. Noriu tapti Jūsų meilės istorijos dalimi, todėl į Jūsų vestuves vykstu kaip senas draugas su šypsena veide ir geromis emocijomis širdyje. Papasakokite man savo istoriją – kaip Jūs susipažinote? Koks buvo Jūsų pirmas pasimatymas, kas Jums patinka, kokias knygas skaitote ir filmus žiūrite. Mėgstate raudoną spalvą o gal švelnias pastelines, geriate kavą ar žalią arbatą, apie tą momentą, kai supratote, kad esate įsimylėję, apie tai, kada pajutote, kad radote tą vienintelį… Svarbu išsirinkti „savo“ vestuvių fotografą!

Liks tik nuotraukos…

     Vestuvių tortas bus suvalgytas tą patį vakarą, gėlės nuvys, suknelė gyliai paslėpta ateinančioms kartoms, o liks tik nuotraukos, kurias Jūs vartysite su draugais prie vyno taurės, rodysite savo vaikams, o vėliau ir anūkams… Noriu, kad gavę padarytas nuotraukas Jūs būtumėt nustebę ir sužavėti – momentais, kurių Jūs net nepastebėjote, detalėmis, kurias jau spėjot pamiršti, emocijomis, kurios jau niekada nepasikartos. Jūs kuriate istoriją, o aš ją fiksuoju nuotraukose. Nuo pirmojo žingsnio šeimyninei priesaikai iki pirmojo bučinio, nuo pirmos šampano taurės iki jaudinančio šeimos židinio perdavimo, iki malonaus lengvo atokvėpio nuo šventės šurmulio… Nepraleisiu nei vienos akimirkos, nei vienos detalės. Jokių netikėtumų ar nesklandumų, tik profesionalumas, nuoširdumas ir gera nuotaika.

Po krintančiais saulės spinduliais…

     Vestuvių fotografas Vilniuje atskleis Jums gražiausias kerteles, nukreips po krintančiais saulės spinduliais, pralinksmins ir parodys atspindį tyvuliuojančiame vandenyje… Keliu sau iššūkį rūpintis klientais taip, kad tą vienintelę svarbiausią dieną jokia smulkmena netemdytų nuotaikos. Būsiu ne tik vestuvių fotografu, bet ir patarėju, kuris padės sustyguoti dienos planą, fotosesijos maršrutą, patars dėl visažisto, dekoratorių ir kitų paslaugų. Jūsų vestuvės – vienintelės, nepakartojamos ir unikalios, todėl tikiu, kad įamžinęs jau daugiau nei 100 švenčių, galiu pasidalinti naudingais patarimais, kurie palengvins jums šventės organizavimą.

 Mada vyrauja visur…

     Mada vyrauja visur, todėl vestuvių fotografas Vilniuje seka fotosesijų tendencijas. Žinia, kad kas madinga ne visada tinka, bet aš žinau, kad kiekviena idėja gali būti pritaikyta individualiai.  Jūsų idėjos ir mano patarimai, nuoširdus užsidegimas ir profesionali patirtis – visa tai persipina planuojant fotosesiją. Daug dėmesio skiriu bendravimui, susipažinimui, planavimui, todėl lemtingą dieną atsidūrę prieš fotoobjektyvą jaunavedžiai gali nuoširdžiai džiaugtis, dalintis laime, elgtis natūraliai. Svajonių fotosesija – ne tik puikios nuotraukos, bet ir smagus bei malonus procesas.

Linkėjimai,
Jūsų fotografas Laimonas

PARAŠYKITE MAN

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS VILNIUJE!

0 Comments

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*